Poznaj nasze grupy

siblings together playing with  toys in home

Krasnale

Najmłodsza grupa w Naszym przedszkolu. Nasze Krasnalki to grupa uroczych maluchów, podążających swoimi drogami, szukających nowych wyzwań, badających i poznających swoje możliwości.

children-kindergarten-with-toys

Smerfy

Grupa sprytnych i ciekawych świata przedszkolaków, które poprzez zabawę rozwijają swoją samodzielność i zdobywają wiedzę. Są to dzieci bardzo żywiołowe, radosne i mają nieskończone zasoby energii.

Two tiny cute girls which are drawing in the coloring book laying on the floor on the blanket and learning letters

Kubuś Puchatek

Grupa empatycznych średniaków. Dzieci, które wspólnie odkrywają świat, chętnie uczą się przez doświadczenie, potrafią się kreatywnie bawić, są wspaniałymi obserwatorami przyrody.

Portrait of happy classmates at workplace studying globe in classroom

Myszka Miki

Grupa najstarszych dzieci w naszym przedszkolu. „Poważna zerówka” to dzieci wrażliwe o silnych osobowościach, pełne zapału do nauki, chęci zdobywania wiedzy. Dzieci w naszej zerówce czytają, piszą, liczą, pracują z książkami. Naszym celem jest osiągnięcie pełnej gotowości szkolnej.